پرشین اپلای

تحصیلات


 

لیسانس تعلیم و تربیه

برنامه های کارشناسی در آموزش و پرورش

8106

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

248493552

متوسط ​​حقوق سالانه

2105250000

مدرک کارشناسی در آموزش چیست؟

مدرک کارشناسی در آموزش و پرورش دانش آموختگان را برای موسسات آموزشی آماده می کند. این درجه مطالعات تخصصی مختلفی را ارائه می دهد ، مانند آموزش ابتدایی ، آموزش متوسطه در هنر ، نمایش ، ریاضیات ، تربیت بدنی ، آموزش فناوری ، مطالعات اجتماعی و غیره. دانشجویان دوره کارشناسی آموزش و پرورش دانش و مهارت های اساسی را در زمینه های آموزشی ، روانشناسی ، مدیریت آموزشی و رشته ها کسب می کنند با توجه به تخصص انتخاب شده

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش چیست؟

یک فارغ التحصیل تحصیلات دانشجویی ، برنامه های آموزشی را با استفاده از روش ها و فنون آموزشی با دانش آموزان و والدین آنها ایجاد می کند. دانش آموزان در حال توسعه روش هایی برای بهبود آموزش ، در حالی که اطمینان از روند آموزشی ، از دیگر وظایف عبارتند از پیدا کردن یک رویکرد فردی برای دانش آموزان و کمک به آنها در رسیدن به پتانسیل کامل خود.

 با اتمام دوره کارشناسی در آموزش و پرورش ، مشاغل موجود کدامند؟

لیسانس آموزش امکان اشتغال در مدارس ابتدایی و متوسطه ، کالج ها و مراکز آموزشی را فراهم می کند. لیست مشاغل آموزشی شامل موقعیت های معلمی ، مربی ، مشاور آموزش ، متخصص آموزش و همچنین مدیر برنامه است.

 مزایای اتمام دوره لیسانس در آموزش چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی persianapplyبه اتمام کارشناسی در آموزش توصیه می کنند ، زیرا در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه کمبود تحصیلات تکمیلی واجد شرایط وجود دارد. فارغ التحصیلان آموزش و پرورش می توانند یک تخصص مورد علاقه را انتخاب کنند ، و حرفه در این زمینه انتخاب خوبی برای افراد ارتباطی و فعال است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2012

1

چین

696

2

هند

654

3

ژاپن

390

4

روسیه  

293

5

مکزیک

291

6

انگلستان

167

7

فیلیپین

159

8

کانادا

152

9

لهستان

150

10

استاد در آموزش و پرورش

برنامه های کارشناسی  ارشد در آموزش و پرورش

5264

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

252340760

متوسط ​​حقوق سالانه

2105250000

 چه کسی استاد در آموزش و پرورش است؟

استاد در آموزش دانش آموزی است که اصول اصلی آموزش و یادگیری ، تحقیق و مدیریت آموزشی ، روش تدریس ، برنامه ریزی و ارزیابی آموزشی را مطالعه می کند. تحصیلات تکمیلی باید در ارتباطات ، تحقیقات ، سازماندهی ، مدیریت زمان و تفکر تحلیلی تبحر داشته باشد.

 وظایف اصلی یک استاد در آموزش چیست؟

یک استاد آموزش و پرورش باید هر روز تعدادی از وظایف خود را انجام دهد ، آنها شامل توسعه و استفاده از وسایل کمک آموزشی مربوطه ، کار با سیاستمداران ، همکاران و اعضای جامعه است. استادان آموزش و پرورش استانداردهایی را برای دانش آموزان خود تعیین می کنند ، توانایی های دانش آموز را ارزیابی می کنند ، به علاوه نظارت بر کودکان در فعالیت های فوق برنامه و همچنین برنامه ریزی و آموزش دروس.

 یک استاد در آموزش و پرورش از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

متخصصانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش هستند معمولاً توسط مدارس دولتی ، دانشگاه ها ، کالج ها ، جامعه و سازمان های داوطلبانه ، دولت ، پلیس و خدمات اجتماعی استخدام می شوند. مشهورترین مشاغل کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش سال های ابتدایی ، معلم دبستان و متوسطه ، معاون آموزشی ، نیازهای آموزش ویژه ، معلم ، مشاور ، مدیر آموزش ، درمانگر و کارگر جوانان است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapplyدریافت مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش را توصیه می کنند ، زیرا تحصیلات تکمیلی در این زمینه درخواست می شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1054  

1

هند

398

2

چین

308

3

مکزیک

243

4

روسیه

210

5

ژاپن

201

6

فیلیپین

150

7

لهستان

112

8

انگلستان

130

9

کره جنوبی

106

10

  

دکترای آموزش

برنامه های دکترا در آموزش و پرورش

1932

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

216119341

متوسط ​​حقوق سالانه

2105250000

 دکترای آموزش کیست؟

دکترا در آموزش دکتری است که اصول اصلی آموزش و یادگیری ، تحقیق و مدیریت آموزشی ، روش تدریس ، برنامه ریزی و ارزیابی آموزشی را مطالعه می کند. تحصیلات تکمیلی باید در ارتباطات ، تحقیقات ، سازماندهی ، مدیریت زمان و تفکر تحلیلی تبحر داشته باشد.

 وظایف اصلی دکترا در آموزش چیست؟

دکترای آموزش هر روز باید تعدادی از کارها را انجام دهد ، آنها شامل توسعه و استفاده از وسایل کمک آموزشی مربوطه ، کار با سیاستمداران ، همکاران و اعضای جامعه است. دکتراي آموزش ، استانداردهايي را براي دانشجويان خود تعيين مي کند ، توانايي دانشجو را ارزيابي مي کند ، کودکان را در فعاليت هاي فوق برنامه نظارت مي کند ، برنامه ريزي و تدريس دروس انجام مي دهد ، توسعه حرفه اي را انجام مي دهد.

 دکترا در آموزش و پرورش از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک تحصیلی معمولاً توسط مدارس دولتی ، دانشگاه ها ، کالج ها ، جامعه و سازمان های داوطلبانه ، دولت ، پلیس و خدمات اجتماعی استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش شامل سالهای اولیه ، معلم دبستان و متوسطه ، معاون آموزشی ، نیازهای آموزش ویژه ، معلم ، مشاور ، مدیر آموزش ، درمانگر و کارگر جوانان است.

 چرا باید مدرک دکترای آموزش را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapplyبه دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این زمینه ، اخذ مدرک دکترای آموزش را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

320

1

روسیه

172

2

هند

142

3

فیلیپین

98

4

مکزیک

83

5

چین

74

6

ژاپن

53

7

انگلستان

50

8

لهستان

39

9

کره جنوبی

38

10

 

chat