پرشین اپلای

مربیگری


 

لیسانس مربیگری

برنامه های کارشناسی در مربیگری

491

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

318032442

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000

 

 

 

مدرک کارشناسی مربیگری چیست؟

هدف از مدرک لیسانس مربیگری آماده سازی متخصصان با ارائه مشاوره برای سازمان ها ، گروه ها و افراد است. این برنامه درسی شامل دوره های آموزش و روش های ارتباطی ، نظریه مربیگری و عمل ، مدیریت تعارض ، و همچنین روانشناسی ، فیزیولوژی ، بیومکانیک ، فیزیولوژی ورزش است. یک مدرک مربیگری تخصص در مربیگری ورزشی و تناسب اندام ، مشاوره ، مربیگری بهداشت ، مربیگری اجرایی را ارائه می دهد.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در مربیگری چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل در مربیگری متنوع است و به تخصص انتخابی بستگی دارد. کارشناسان مربیگری خدمات مشاوره ای ، آموزش تیم ها و افراد ، بهبود عملکرد جسمی یا کاری مشتری ، توسعه مهارت های ارتباطی ، سازمانی ، حل مسئله و سایر تیم سازی و همچنین حمایت و ایجاد انگیزه برای دستیابی به اهداف خود ، همراه با کمک به ورزشکار برای درک و قبول شرایط بهداشتی و غیره

 پس از اتمام دوره لیسانس مربیگری ، مشاغل موجود کدامند؟

مدرک مربیگری منجر به خدمات مربیگری شغلی از جمله پست هایی مانند مربی ورزشی ، مربی بهداشت ، مربی اجرایی ، کارآموز رشد ، ناظر خدمات مشاوره می شود. فارغ التحصیلان مربیگری ممکن است در آژانس های مشاوره ای ، باشگاه های ورزشی ، مراکز بهداشتی و تناسب اندام ، بیمارستان ها ، سازمان های عمومی ، مدارس و غیره کار کنند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس مربیگری چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی persianapply تکمیل مدرک مربیگری را توصیه می کنند ، زیرا این رشته تخصص های مختلف شغلی را ارائه می دهد. مدرک لیسانس مربیگری برای فارغ التحصیلان با مهارت های قوی بین فردی ، ارتباطی و سازمانی مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

182

1

چین

36

2

هند

31

3

اندونزی

19

4

فرانسه

18

5

انگلستان

17

6

ژاپن

16

7

کانادا    

12

8

دانمارک

11

9

تایوان

10

10

استاد مربیگری

برنامه های کارشناسی ارشد در مربیگری

239

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

318314710

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000

 

 

 

چه کسی استاد مربیگری است؟

یک استاد مربیگری در ورزش های مختلف فعالیت می کند و مشتریان خود را از نظر جسمی و روحی آماده می کند. فارغ التحصیلان بهترین برنامه آموزش شخصی را برای هر فرد پیدا می کنند و آنها می توانند در تیم های ورزشی روی تاکتیک کار کنند. فارغ التحصیلان مهارت هایی را کسب کردند تا به آنها امکان برقراری ارتباط صحیح را بدهد و این باعث می شود آموزش آنها برای مشتریانشان خوشایند باشد.

 وظایف اصلی استاد در مربیگری چیست؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک مربیگری عملکرد یک ورزشکار را که تحت نظر دارند نظارت و تجزیه و تحلیل می کنند. تجربه و دانش تحصیلات تکمیلی به مشاوره آموزش مشتری خود کمک می کند تا یک فضای آموزشی مفید و شاد ایجاد کند. دانش آموزان تاکتیک ها را آموزش می دهند یا به مربی اصلی کمک می کنند تا این تکنیک های آموخته شده را در بازی تیمی ادغام کند.

 یک استاد مربیگری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

مدرک کارشناسی ارشد مربیگری به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در مکان های مختلف کار کنند ، اما محل کار اصلی آنها مراکز ورزشی ، بیمارستان ها و تیم های مختلف ورزشی است. سمت های محبوب استادان در مربیگری مربی ورزشی ، فیزیولوژیست ورزشی ، مدیر مرکز تناسب اندام ، درمانگر ورزشی ، معلم دبیرستان و مربی شخصی است.

چرا باید مدرک کارشناسی ارشد مربیگری را دریافت کنید؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا در مقاطع تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، اخذ مدرک مربیگری را توصیه می کنند. این موقعیت باعث بهبود تناسب اندام و رشد مهارت های ورزشی بهتر می شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

76

1

فرانسه

19

2

چین

16

3

انگلستان

10

4

هند

9

5

اسپانیا

9

6

اندونزی

7

7

مکزیک

7

8

ایران

6

9

چکی

5

10

 

 

 

 

 

 

 

دکترای مربیگری

برنامه های دکترا در مربیگری

42

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

261610057

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000

 

 

 

دکترای مربیگری چه کسی است؟

دکترای مربیگری در ورزش های مختلف فعالیت می کند و مشتریان خود را از نظر جسمی و روحی آماده می کند. دکترا در مقطع کارشناسی ارشد قادر به یافتن بهترین برنامه آموزش شخصی برای هر فرد هستند و می توانند بر روی تاکتیک های مورد استفاده تیم های ورزشی خود کار کنند. دکترا از مهارت های خود استفاده می کنند تا بتوانند به درستی ارتباط برقرار کنند تا فضای آموزش خود را برای مشتریانشان لذت بخش کنند.

 وظایف اصلی دکترای مربیگری چیست؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکتری مربیگری عملکرد ورزشی را که آموزش می دهند نظارت و تحلیل می کنند. تجربه و دانش دکترا به دانشجویان مشاوره تحصیلات تکمیلی کمک می کند تا آموزش خود را مفید و شاد کنند. فارغ التحصیلان مقطع دکتری تاکتیک ها را آموزش می دهند و به مربی اصلی در ادغام تاکتیک ها در تیم کمک می کنند.

دکترای مربیگری از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای مربیگری موقعیت های تحصیلات تکمیلی را در مکان های مختلف امکان پذیر می کند. محل کار شامل مراکز مختلف ورزشی ، بیمارستان ها و تیم های مختلف ورزشی است. محبوب ترین مشاغل دکترا در مربیگری مربی ورزشی ، فیزیولوژیست ورزشی ، مدیر مراکز تناسب اندام ، درمانگر ورزشی ، معلم دبیرستان ، مربی شخصی و بسیاری دیگر هستند.

 چرا باید مدرک دکترای مربیگری گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا در مقاطع تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، اخذ دکترای مربیگری را توصیه می کنند. این موقعیت باعث بهبود تناسب اندام و رشد مهارت های ورزشی بهتر می شود. میانگین حقوق و دستمزد یک پزشک در مربیگری به سطح مهارت دکترا بستگی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

11

1

هند

5

2

انگلستان           

4

3

فرانسه

3

4

کامرون

2

5

مکزیک

2

6

لهستان

2

7

بلاروس

1

8

بلیز

1

9

بلغارستان

1

10

 

 

 

 

 

                       

 

chat