پرشین اپلای

پرستاریلیسانس پرستاری

برنامه های کارشناسی در پرستاری

4227

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 7183 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

101746  دلار

 

مدرک کارشناسی پرستاری چیست؟

دوره کارشناسی پرستاری دوره های نظری و عملی را در زمینه آناتومی ، بهداشت روان ، فیزیولوژی ، پرستاری کودکان و غیره ارائه می دهد. برنامه های پرستاری متخصصان را برای مراقبت از بیماران مختلف آماده می کند.

وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی پرستاری چیست؟

وظایف پرستار شامل مراقبت های قبل و بعد از عمل ، اندازه گیری دما و فشار خون بیماران ، گرفتن نمونه از بیمار ، نظارت و تجویز داروها و تزریق های داخل وریدی ، حمایت روانی از بیماران و بستگان آنها است.

بعد از اتمام دوره کارشناسی پرستاری در کجا امکان کار وجود دارد؟

مدرک لیسانس پرستاری این امکان را برای شما فراهم می کند که در طیف وسیعی از سازمانهای پزشکی مانند بیمارستانهای دولتی و خصوصی ، مراکز درمانی یا خدمات درمانی در منزل بیمار کار کنید. همچنین می توان انتخاب کرد که با کدام نوع بیمار کار کند ، مثلاً یک پرستار نوزاد ، یک پرستار سالمند ، یک پرستار پرواز و غیره.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی پرستاری چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند دوره کارشناسی پرستاری را به پایان برسانید ، زیرا این تخصص دارای رتبه بندی جهانی به عنوان مشاغل مورد تقاضا است ، پیش بینی ها تقاضای بیشتری برای این شغل را نشان می دهد. پرستاران زندگی بیماران خود را تغییر می دهند ، این حرفه رضایت زیادی از کار به همراه دارد. شغل در پرستاری یک برنامه انعطاف پذیر و امکان انتخاب محیط کار را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،620

1

چین

269

2

ژاپن

254

3

هند

159

4

فیلیپین

113

5

کانادا

107

6

کره جنوبی

92

7

انگلستان

86

8

مکزیک

85

9

ایران

78

10


کارشناسی ارشد پرستاری

برنامه های کارشناسی ارشد در پرستاری

1866

سالهای تحصیل

1-2

متوسط شهریه

7724  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

101746  دلار

 

مدرک کارشناسی ارشد پرستاری چیست؟

پرستاری رشته ای از خدمات بهداشتی است که مراقبت از بیماران را به منظور ایجاد شرایط زندگی راحت و توان بخشی موثر تحت پوشش قرار می دهد. مدرک کارشناسی ارشد پرستاری شامل تعمیق دانش در تخصص انتخاب شده در میان پرستاران بزرگسالان ، پرستاری خانواده ، پرستاری نوزادان ، از جمله پرستاری کودکان ، پرستاری بهداشت روان روانپزشکی و پرستاری بهداشت زنان است.

تعهدات تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد پرستاری چیست؟

فارغ التحصیلان دانشکده های پرستاری وظایف مختلفی از جمله ارائه مراقبت قبل و بعد از عمل جراحی ، پشتیبانی روانشناختی از بیماران و خانواده های آنها را دارند. پرستاران مهارتهای مراقبت از خود را به بیماران می آموزند ، از توصیه های پزشك پیروی می كنند ، همچنین به بیماران در شرایط مختلف سلامتی با نیازهای روزانه خود كمك می كنند ، بر كاركنان نظارت می كنند ، از محیط كار سالم و مطمئن برخوردار می شوند

پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد پرستاری ، چه مشاغلی وجود دارد؟

لیست موقعیت های پرستاری شامل مشاغل در بخشهای مختلف بهداشتی ، به عنوان مثال ، مراقبت از خانواده ، نوزادان ، اطفال ، جیرنولوژی است. مدرک کارشناسی ارشد پرستاری شغل در زمینه های تحقیقاتی و آموزشی را امکان پذیر می کند.

 انگیزه برای تکمیل دوره کارشناسی ارشد پرستاری چیست؟

متخصصان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای توصیه می کنند برای دانشجویانی که علاقه مند به توسعه صلاحیت در زمینه بهداشت عمومی ، مراقبت های پرستاری و مدیریت بهداشت هستند ، مدرک کارشناسی ارشد پرستاری دریافت کنند. شغل پرستاری برای یک فارغ التحصیل فعال و مقاوم در برابر استرس با مهارت های قوی بین فردی ، که دوست دارد با مردم کار کند ، مناسب است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

589

1

ژاپن

132

2

هند

109

3

چین

88

4

فیلیپین

71

5

ایران

65

6

انگلستان

57

7

لهستان

40

8

کره جنوبی

40

9

کانادا

35

10

 

دکترای پرستاری

برنامه های دکترا در پرستاری

591

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

9255  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

101746  دلار

 

دکترای پرستاری کیست؟

دکترای تخصصی در پرستاری مشکلات پرستاری در دانشگاه و همچنین افزایش ساختار بهداشت را کشف می کند. دکترا این مطالعه به داوطلبان این امکان را می دهد تا تحقیقات اصلی را انجام دهند که در طی آن تحصیلات تکمیلی بر تکامل نظریه و معاینه همراه با فرایندهای بالینی یا تجویز بهداشت تمرکز می کنند. طول برنامه معمول یک Ph.D. سه سال است این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای پرستاری چیست؟

تعهدات اصلی دکترا شامل آموزش کارشناسی ، توسعه علوم پرستاری با کمک اکتشاف است. دارندگان دکترا سایر کارمندان تحقیق موضوعی را نیز کنترل می کنند. نظارت بر کلیه فعالیتهای پرستاری سازمان یافته در این مرکز. طرح را طراحی ، اجرا و ارزیابی کنید.

دکترای پرستاری از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا پس از اتمام پایان نامه خود در زمینه های داروسازی ، پرستاری یا سایر موسسات مربوط به بهداشت و درمان ، مقامات علمی ، شرکت های حمایت از سلامت و شرکت های فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی به کار گرفته می شوند. دارندگان دکترا در مراکز دانشگاهی و همچنین دولتی تقاضا دارند.

چرا باید مدرک دکترای پرستاری بگیریم؟

کارشناسان پرشین اپلای توصیه می کنند دکترای پرستاری را دریافت کنند زیرا این امر چشم اندازهای شغلی و رشد خوبی را فراهم می کند. تقاضا برای داوطلبان دکترا که می توانند بر کارشناسی نظارت کنند و پرستاری را توسعه دهند ، همچنان در حال افزایش است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

229

1

هند

36

2

ژاپن

35

3

ایران

24

4

چین

22

5

روسیه

16

6

پرتغال

14

7

اسپانیا

13

8

انگلستان

13

9

فیلیپین

11

10

 

chat