پرشین اپلای

توسعه پایدار 

لیسانس توسعه پایدار

برنامه های کارشناسی در توسعه پایدار

3062

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7243 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

83500 دلار

مدرک کارشناسی در توسعه پایدار چیست؟

توسعه پایدار باید از یکپارچگی سیستم های طبیعی بیولوژیکی و فیزیکی از جمله موضوعات مربوط به تخریب منابع طبیعی ، آلودگی محیط زیست و از بین رفتن تنوع بیولوژیکی اطمینان حاصل کند. برنامه لیسانس در توسعه پایدار شامل دوره های جمعیت شناسی ، بوم شناسی ، شهرسازی و پایداری ، اقتصاد ، شیمی محیط زیست ، بلایا و توسعه ، بهداشت عمومی جهانی ، سیستم های اطلاعاتی مدیریت و محیط زیست است.

 اهداف فارغ التحصیل در توسعه پایدار چیست؟

یک فارغ التحصیل در توسعه پایدار وظایف مختلفی از جمله ایجاد یک تصویر عمومی مثبت از شرکت ، توسعه یک سیستم مدیریت محیط زیست ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های زیست محیطی ، بهینه سازی و اجرای برنامه های پایداری ، ارزیابی اثرات بالقوه زیست محیطی ، حفظ تمام گواهینامه ها و روش های بازرسی لازم را دارد.

 پس از اخذ مدرک توسعه پایدار چه موقعیت هایی موجود است؟

مدرک توسعه پایدار ممکن است منجر به مشاغل زیست محیطی مانند یک تحلیلگر پایداری ، یک مشاور بین المللی شهری ، یک تحلیلگر بهره وری انرژی ، یک متخصص طراحی پایدار و یک مدیر توسعه شرکت شود. افراد حرفه ای در توسعه پایدار برای سازمان های عمومی و مشاغل مختلف ، شرکت های انرژی و تولیدی کار می کنند.

 انگیزه تکمیل مدرک لیسانس در توسعه پایدار چیست؟

Persianapply  توصیه می کند که درجه ای از توسعه پایدار را تکمیل کنید زیرا متخصصان توسعه پایدار ، به ویژه در کشورهای پیشرفته مورد تقاضا هستند. در طول یک برنامه مطالعه توسعه پایدار ، دانش آموزان مهارت های حل مسئله ، سازمانی و رایانه ای را بهبود می بخشند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

864

1

چین

439

2

هند

192

3

مکزیک 

90

4

روسیه

76

5

انگلستان

76

6

ژاپن

75

7

کانادا

71

8

فرانسه

56

9

فیلیپین

47

10

           

استاد در توسعه پایدار

برنامه های کارشناسی ارشد در توسعه پایدار

1694

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4999 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

83500 دلار

چه کسی استاد توسعه پایدار است؟

مدرک کارشناسی ارشد در توسعه پایدار یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که در آن پایداری از دیدگاه میان رشته ای مورد توجه قرار می گیرد. کارشناسی ارشد توسعه پایدار دانشجویی است که مشتاق پیشرفت مهارت های تحلیلی و انتقادی برای مقابله با معضلات پایداری اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی است. کارشناسی ارشد در توسعه پایدار استادان را قادر می سازد تا از راه حل های علمی برای پاسخ به تغییرات محیطی استفاده کنند. فارغ التحصیلان می توانند متناسب با علاقه خود یک مطالعه تخصصی را انتخاب کنند.

 وظایف اصلی یک استاد در توسعه پایدار چیست؟

وظایف MA ، شامل برقراری ارتباط با نهادهای دولتی ، ثبت سوابق به منظور تکامل و پیش بینی وضعیت کلی و همچنین مسئولیت تحقیقات داده ها در مورد خطرات کشور و راه حل های پیشگیرانه برای یک برنامه است. استادان معمولاً ارائه ها و آموزش ها را تنظیم و کمک می کنند.

 یک استاد در توسعه پایدار از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می توانند موقعیتی در تجارت همراه با اداره ، موسسات علوم فیزیکی یا علوم زیستی ، و همچنین مهندسی ، علوم اجتماعی یا حفاظت ، صنعت خصوصی داشته باشند. دارندگان اصلی توسط سازمان های دولتی و غیر انتفاعی استخدام می شوند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در توسعه پایدار داشته باشیم؟

تحلیلگران persianapply به دلیل کسب شغل و دستیابی به موقعیت و دستمزدهای بالا ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

226

1

چین

220

2

هند

143

3

مکزیک

66

4

ژاپن

59

5

فرانسه

58

6

انگلستان

55

7

روسیه

54

8

آلمان

38

9

ایران

31

10

 

دکتری توسعه پایدار

برنامه های دکترا در توسعه پایدار

626

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5239 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

83500 دلار

دکترای توسعه پایدار چیست؟

دکترای توسعه پایدار دکتری است که در رشته های مهندسی ، حقوق ، کشاورزی ، تجارت ، زیست شناسی و برنامه ریزی ، علوم محیطی تحصیل کرده است. پایداری به عنوان مطالعه ای برای به حداقل رساندن خطرات موجود در مناطق اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی به منظور حفظ کیفیت زندگی در آینده تعریف می شود.

تحصیلات تکمیلی پایداری شامل چه وظایفی است؟

کارشناسی ارشد وظایف توسعه پایدار شامل بررسی اسناد زیست محیطی ، مشاوره در مورد سیاست و منطق ، حسابرسی عملیات مشتری برای اطمینان از انطباق ، ارزیابی عملکرد کارکنان ، انجام پروژه های توسعه پایدار ، طراحی اندازه گیری نتیجه برای ابتکارات سبز است. دکترای احتمالی باید توانایی هایی مانند مهارت های سازماندهی قوی ، کار تیمی ، ارائه عالی و مهارت های ارتباطی ، مهارت کامپیوتر و توانایی رعایت مهلت های قانونی را داشته باشد.

 دکترای پایداری از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

مدرک دکترای توسعه پایدار در صنعت ، فناوری ، آژانس های عمومی ، تولید ، بیوتکنولوژی ، سازمان های غیرانتفاعی است. مشاغل محبوب برای تحصیلات تکمیلی شامل مدیر طراحی پایدار ، وکیل محیط زیست ، متخصص حفاظت از محیط زیست ، هماهنگ کننده پایداری ، تحلیلگر سیاست ، و همچنین مدیر بهداشت و ایمنی است.

 چرا باید مدرک دکترای توسعه پایدار را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت آموزشی persianapply به دلیل تقاضای دانشگاهیان در این صنعت ، دکترای پایداری را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

92

1

ایالات متحده

75

2

هند

51

3

ژاپن

25

4

روسیه

23

5

مکزیک 

20

6

فرانسه

19

7

انگلستان           

16

8

ایتالیا

15

9

برزیل

14

10

 

chat