پرشین اپلای

علوم خاک 

لیسانس علوم خاک

برنامه های کارشناسی در علوم خاک

3062

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7243 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

81543دلار

مدرک کارشناسی در علوم خاک چیست؟

علوم خاک ساختار و شکل گیری خاک ، خصوصیات آن ، نقشه برداری خاک را مطالعه می کند. یک مدرک لیسانس در علوم خاک دوره های عمومی شیمی ، ریاضیات ، فیزیک ، محیط زیست ، جغرافیا و دوره های تخصصی در حاصلخیزی خاک ، خصوصیات فیزیکی خاک ، مشکلات در علوم خاک ، مدیریت خاک و محصولات ، میکروبیولوژی خاک را ارائه می دهد.

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی علوم خاک چیست؟

دانشمندان خاک با مطالعه ساختار خاک و خصوصیات فیزیکی ، بیولوژیکی و شیمیایی خاک ، جمع آوری و تفسیر اطلاعات مربوط به خاک ، ارزیابی تأثیر خاک بر کشاورزی ، تهیه نقشه های خاک ، اطمینان از اجرای سیاست ها و مقررات مربوط به استفاده از زمین و خاک.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در علوم خاک چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در علوم خاک منجر به استخدام در سازمان های خصوصی و عمومی می شود ، به عنوان مثال ، ساختمان ، طراحی منظر ، شرکت های معماری و کاربری زمین ، موسسات تحقیقاتی ، خدمات مشاوره ای و آژانس های محیط زیست. لیست مشاغل علوم خاک شامل یک دانشمند خاک ، یک باغبان ، یک دانشمند محیط زیست ، یک مشاور خاک است.

 دلایل اتمام دوره لیسانس در علوم خاک چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی persianapply توصیه می کنند که مدرک علوم خاک را به دلیل تقاضای متخصصان در این زمینه تکمیل کنید. شغل دانشمند خاک نیاز به مهارت های تحلیلی ، نوشتن علمی و نمایش داده ها دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

864

1

چین

439

2

هند

192

3

مکزیک

90

4

روسیه

76

5

انگلستان

76

6

ژاپن

75

7

کانادا

71

8

فرانسه

56

9

فیلیپین

47

10

 

کارشناسی ارشد در علوم خاک

برنامه های کارشناسی ارشد در علوم خاک

1694

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4999 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

81543دلار

 دانشمند خاک چیست؟

یک دانشمند خاک ، دانش گسترده ای را در مورد خصوصیات فیزیکی ، بیولوژیکی و شیمیایی خاک جمع می کند. کارشناسی ارشد تمام جنبه های خاک را مطالعه می کند ، از جمله ترکیب آنها ، طبقه بندی ، ویژگی های ساختاری و نقش آنها در کشاورزی. کارشناسی ارشد در علوم خاک ، خاک و داده های مربوط به خاک را برای درک منابع خاک که به تولید محصولات کشاورزی کمک می کنند ، ارزیابی می کند و همچنین تأثیر کیفیت محیط برای حفاظت از سلامت و محیط زیست را مدیریت می کند.

 وظایف یک دانشمند خاک چیست؟

وظایف یک دانشمند خاک شامل بررسی تأثیر کودها ، تناوب های زراعی و سایر روش های کشاورزی بر انواع مختلف خاک است. متخصصان این حرفه در حالی که روش هایی را برای به حداقل رساندن فرسایش و سایر مشکلات مربوط به خاک تجویز می کنند و نقشه برداری می کنند. یک دانشمند خاک وقت را در آزمایشگاه ها صرف تحقیق در مورد بهبود تولید محصولات کشاورزی می کند.

 یک دانشمند خاک کجا می تواند کار کند؟

یک دارنده مدرک کارشناسی ارشد در علوم خاک می تواند با موسسات تحقیقاتی دانشگاهی ، شرکت های تولیدی و آژانس های دولتی فدرال ، به ویژه وزارت کشاورزی ایالات متحده ، در سمت هایی مانند حفاظت از خاک ، متخصص استفاده از زمین ، مدیر مزرعه ، مدیر منابع طبیعی ، محیط زیست یا مشاور کشاورزی دانشمندان خاک در زمینه های برنامه ریزی کاربری اراضی یا نقشه برداری خاک و حفاظت از محیط زیست فعالیت می کنند.

 

 چرا گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در علوم خاک ضروری است؟

تحلیلگران شرکت persianapply این حرفه را توصیه می کنند ، زیرا بسیار سودآور است و به عنوان یکی از برترین حرفه ها در بخش کشاورزی رتبه بندی می شود.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

226

1

چین

220

2

هند

143

3

مکزیک

66

4

ژاپن

59

5

فرانسه  

58

6

انگلستان           

55

7

روسیه

54

8

آلمان

38

9

ایران

31

10

 

دکترای علوم خاک

برنامه های دکترا در علوم خاک

626

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5239 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

81543دلار

دکترای علوم خاک کیست؟

دکترای علوم خاک با انجام تحقیق به بالاترین سطح درک و مهارت در خدمات اکوسیستم ، حرکت و تحول علف کش ها و مواد شیمیایی زنوبیوتیک ، هم افزایی مواد معدنی - آلی ، باروری و تغذیه مواد معدنی دست می یابد. دکترا دانشمندان را قادر می سازد تا از روشهای ابتکاری اکتشاف در علوم خاک استفاده کنند.

 وظایف اصلی دکترای علوم خاک چیست؟

دکترا باید بتواند ارزیابی خسارت منابع طبیعی را انجام دهد ، داده ها را تجزیه و تحلیل و تفسیر کند ، همچنین تحقیقات را بهمراه آزمایشات انجام دهد و نتایج را منتشر کند. وظایف اصلی نیز شامل همکاری با دانشمندان از چندین حوزه و استفاده از لوازم نوآورانه است.

 دکترای علوم خاک از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی بیشتر در یک محیط تحقیقاتی مشغول به کار می شوند: HEI ، آکادمی های پژوهشی. صاحبان دکترا در موسسات دولتی و غیردولتی ، نگرانی های جهانی ، شرکت های دولتی یا مستقل ، م enterprisesسسات تجاری یا صنعتی ، مشاوره های زیست محیطی و شرکت های تولید مواد غذایی نیز تقاضای زیادی دارند.

 چرا باید مدرک دکترای علوم خاک داشته باشیم؟

کارشناسان شرکت persianapply دریافت مدرک دکترا را توصیه می کنند زیرا دکتری موقعیت های عالی در HEI و همچنین محیط های کاری خوب و آزمایشگاه های نوآور را تضمین می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

92

1

ایالات متحده

75

2

هند

51

3

ژاپن

25

4

روسیه

23

5

مکزیک

20

6

فرانسه  

19

7

انگلستان           

16

8

ایتالیا

15

9

برزیل

14

10

 

chat