پرشین اپلای

مهندسی عمران


مهندسی عمران در خارج از کشور

 برای ادامه ی تحصیل در  رشته ی عمران در مقاطع مختلف چه کشورهایی مناسب است؟

بازار کار رشته ی مهندسی عمران درخارج از کشور چگونه است؟

ادامه تحصیل در رشته ی مهندسی عمران در خارج از کشور طرفداران زیادی را دارد. رشته ی مهندسی عمران پس از رشته ی مهندسی جنگ، قدیمی ترین رشته ی تحصیلی بوده که به طور کلی بسیاری از افرادی که در رشته ی مهندسی تحصیل می کنند به این گرایش روی می آورند.

در این بین افراد متقاضی و خواهان تحصیل مهندسی عمران در خارج از کشور نیز زیاد می باشند. مهندسی عمران در خارج از کشور، فقط یک مدرک تحصیلی نمی باشد؛ چرا که در اکثر کشورها، مهندسان عمران را به عنوان نیرویی فعال در زمینه های مختلف پیمان کاری و  دیگر مسائل می دانند.

تحصیل مهندسی عمران در کانادا

مهندسی عمران در خارج از کشور، شما برای تحصیل در رشته ی مهندسی عمران در خارج از کشور و در کشوری همانند کانادا نیازمند مدارک تحصیلی خاصی می باشید.

در مقطع لیسانس شما می بایست دارای مدارکی همانند ارائه ی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی، گذراندن دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و.. به عنوان دروس پیش نیاز که می بایست در این زمینه نمره ی مورد نظر دانشگاه را کسب نمایید.

در صورت تحصیل در مقطع فوق لیسانس مدارک مورد نیاز شما تنها ارائه ی مدرک لیسانس با معدل مورد نظر دانشگاه می باشد.

برای تحصیل در رشته  ی دکتری شما می بایست دارای مدرک ارشد با معدل مورد نیاز باشید. علاوه بر مدارک گفته شده شما برای تحصیل مهندسی عمران در خارج از کشور و به خصوص در کشوری مثل کشور کانادا، نیازمند مدرک زبان بوده و باید این مدرک را با نمره ی ۵ یا ۶ دارا باشید.

بازار کار این رشته در کشور کانادا به صورتی است که شما در ابتدا پس از اخذ مدرک به عنوان تازه کار زیر نظر مربی مشغول به کار می شوید و پس از آن به صورت مستقل کار می کنید.

تحصیل مهندسی عمران در آمریکا

ادامه تحصیل در رشته ی مهندسی عمران در خارج از کشور و در کشوری همانند آمریکا دارای بحران های زیادی می باشد که نیازمند توجه و دقت فراوان است اما افرادی که در این کشور و در این رشته تحصیل می کنند با بازار کار خوبی مواجه می باشند.

کشور آمریکا دارای هزاران شغل برای افرادی است که قصد تحصیل مهندسی عمران در امریکا را دارند. میانگین درآمد سالیانه ی یک مهندس، در کشور آمریکا در حدود ۷۷٫۵۶۰ دلار می باشد. این موضوع می تواند بیان کننده ی  این نکته باشد که بیشترین مبلغ درامد در امریکا مربوط به مهندسان این رشته است.

مهندسی عمران در استرالیا چگونه است؟

مهندسی عمران در خارج از کشور، مهندسین عمران در کشور استرالیا به کار های گوناگونی مشغول می شوند که این کار ها و مشاغل برای افراد فارق التحصیل برای این رشته می تواند سازماندهی یک پروژه ی ساختمانی باشد.

مهندسی عمران در کشور استرالیا با در امدی بسیار عالی همراه می باشد. به این صورت که یک مهندس تازه کار در حدود ۶۲۰۰۰ دلار در سال و یک مهندس عمران حرفه ای و کار بلد در حدود ۱۰۸۰۰۰ دلار در طول سال در امد دارد. به طور کلی باید توجه داشت این مبالغ با توجه به سابقه کار و میزان تحصیلات متفاوت است.

سایر کشور های مناسب برای این رشته شامل کشور های المان، ایتالیا و… می باشد.

بورسیه عمران در خارج از کشور

بورسیه های تحصیلی رشته مهندسی عمران در چه کشور هایی ارائه می شود؟

چه شرایطی برای گرفتن بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در دانشگاههای خارج از کشور وجود دارد؟

رشته ی مهندسی عمران معمولا دارای متقاضیان زیادی است. این رشته یک رشته ی پر طرفدار در خارج از کشور می باشد که دارای آینده ی شغلی عالی نیز هست.

برای تحصیل در این رشته در کشور های خارج معمولا هزینه های  زیادی باید پرداخت شود. چرا که این رشته، رشته ی پر مخارجی می باشد. به همین دلیل دریافت بورسیه ی تحصیلی مهندسی عمران در وهله ی اول برای افراد مهم است.

بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در ایتالیا

رشته مهندسی عمران، در کشور ایتالیا دارای متقاضیان زیادی است. دولت ایتالیا و یا دانشگاه های این کشور بورسیه های تحصیلی زیادی را در این رشته در اختیار دانشجویان قرار می دهند. دانشگاه بوکونی یک دانشگاه معتبر در این رشته می باشد که به دانشجویان مهندسی عمران بورسیه هایی را ارائه می دهد این دانشگاه با ارائه ی این بورسیه تمامی هزینه های تحصیلی را پوشش می دهد.

بورسیه بوکونی مهندسی عمران در کشور ایتالیا با توجه به بررسی شرایط مالی افراد و همچنین شرایط تحصیلی آن ها اعطا می گردد این بورسیه شامل هزینه ای معادل ۱۲٫۷۰۰ پوند در سال می باشد. درخواست بورسیه مهندسی عمران ایتالیا به صورت آنلاین صورت گرفته و مهلت ارسال دارد.

بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در روسیه

در کشور روسیه معمولا برای اخذ بورسیه ی تحصیلی در رشته ی مهندسی عمران می بایست فرد یک یا دو ترم را در کشور روسیه بگذراند تا بتواند موفق به اخذ بورسیه ی تحصیلی در این کشور شود. بورسیه مهندسی عمران در روسیه، نیازمند رزومه تحصیلی عالی می باشد.

دانشگاه سن پترز بورگ یک دانشگاه عالی در این زمینه است که با در نظر گرفتن شرایط مالی و شرایط تحصیلی دانشجو در صورتی که دارای شرایط تحصیلی خوبی باشد بورسیه تحصیلی مهندسی عمران را به دانشجویان ارائه می دهد. در صورتی که فرد متقاضی مقطع دکترای مهندسی باشد می بایست برای دریافت بورسیه تحصیلی سن زیر ۴۵ سال داشته باشد.

بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در استرالیا

شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در رشته ی مهندسی عمران در استرالیا بسیار دشوار است. از شرایط دریافت بورسیه در رشته ی مهندسی عمران در استرالیا اخذ قبولی در دانشگاه های الف می باشد علاوه بر آن، فرد می بایست دارای معدل بالا و سابقه ی تحصیلی عالی نیز باشد.

همچنین هر گونه مقاله و یا زمینه ی کار تحقیقاتی و یا سابقه ی کار در زمینه ی دریافت بورسیه مهندسی عمران در استرالیا به منزله ی یک امتیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی تلقی می شود.

بورسیه مهندسی عمران در کانادا

کشور کانادا با ارائه ی یک بورسیه تحصیلی عالی امکان تحصیل رایگان در رشته ی مهندسی عمران را فراهم می کند. این بورسیه از سوی سازمان امور عام در استان البرتا انجام می گیرد. در صورت دریافت این بورسیه می توانید در کشور کانادا به طور رایگان تحصیل کرده و ماهانه کمک هزینه ای به مبلغ ۱۰۰۰ دلار دریافت نمایید. این بورسیه شهریه ی مهندسی عمران را کاملا پوشش می دهد.