پرشین اپلای

تغذیه و رژیم غذاییلیسانس تغذیه و رژیم غذایی

برنامه های لیسانس در تغذیه و رژیم غذایی

4،943

سالهای تحصیل

3-4

متوسط شهریه

 5916 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

لیسانس تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

یک مدرک متخصص تغذیه متخصصان را برای رشته تغذیه بهداشت عمومی آماده می کند. یک لیسانس تغذیه و رژیم غذایی در دوره های آناتومی ، شیمی ، میکروب شناسی ، تغذیه ، ویتامین ها و مواد معدنی و روانشناسی شرکت می کند.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

متخصصان تغذیه با برنامه غذایی مناسب ، برنامه های غذایی را تهیه می کنند ، تغذیه درمانی ارائه می دهند و به بیماران کمک می کنند تا وضعیت سلامتی را بهبود بخشند. وظایف یک متخصص تغذیه همچنین شامل انجام تحقیقات در مورد تأثیرات غذایی بر سلامتی ، ارتباط بین متابولیسم ، بیماری ها و تغذیه ، کار بر روی رژیم های غذایی خاص است.

پس از اخذ مدرک لیسانس تغذیه و رژیم غذایی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در زمینه تغذیه امکان اشتغال به عنوان متخصص تغذیه ، متخصص تغذیه ، مشاور بهداشت ، دانشمند غذا ، تکنسین مواد غذایی و هماهنگ کننده بهداشت و سلامتی را فراهم می کند. متخصصان تغذیه و رژیم های غذایی در اسپا ، مراکز بهداشتی ، بیمارستان ها ، سازمان های بهداشت عمومی ، باشگاه ها و موسسات ورزشی کار می کنند.

دلایل اتمام دوره لیسانس تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

پرشین اپلای  تکمیل مدرک تغذیه و رژیم غذایی را توصیه می کنند ، زیرا متخصصان تغذیه تقاضا می کنند و این تحصیلات فرصتی برای کار در سازمان های مختلف فراهم می کند. حرفه ای در رژیم غذایی به مهارت های ارتباطی و بین فردی احتیاج دارد و ارتباطات زیادی را ارائه می دهد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،312

1

چین

393

2

هند

360

3

ژاپن

208

4

انگلستان

98

5

مکزیک

97

6

روسیه

97

7

ایران

92

8

کانادا

91

9

پاکستان

84

10


کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی

برنامه های کارشناسی ارشد در تغذیه و رژیم غذایی

2801

سالهای تحصیل

1-2

متوسط شهریه

 5484 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

مدرک کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

تغذیه و رژیم غذایی رشته ای در مورد پایه های فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی تغذیه یک فرد سالم و در شرایط مختلف سلامتی است. استادان تغذیه و رژیم های غذایی شامل تعمیق دانش در زمینه تغذیه منطقی ، فیزیولوژی ، بیوشیمی تغذیه ای ، اصول پزشکی کاربردی ، متابولیسم انرژی ، مربیگری و روانشناسی ، معاینه فیزیکی تغذیه و آزمایشگاه هستند.

 وظایف کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

مدرک کارشناسی ارشد در تغذیه و رژیم های غذایی شامل ایجاد و بهبود برنامه های تغذیه ای برای بیماران ، مطالعه فرایندهای بیوشیمیایی و تأثیرات تغذیه ای بر شرایط سلامتی ، ترویج سبک زندگی سالم ، توسعه برنامه های آموزشی ، ارائه سخنرانی ، ارائه مشاوره در مورد مسائل رژیم غذایی است.

بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی ، چه گزینه های شغلی موجود است؟

فارغ التحصیلان برنامه های تحصیلی در تغذیه می توانند موقعیت هایی مانند یک متخصص تغذیه ، یک متخصص تغذیه ، یک متخصص تغذیه ورزشی ، یک مربی بهداشت ، یک مشاور برنامه تغذیه را بدست آورند. متخصصان تغذیه در بهداشت عمومی ، مدیریت غذا و تغذیه ، آموزش تغذیه ، تجارت و صنعت و سایر بخشها فعالیت می کنند. مدرک کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی گزینه هایی را برای فعالیت علمی به عنوان یک دانشمند غذا و یک محقق تغذیه ایجاد می کند.

انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند افرادی که علاقه مند به توسعه صلاحیت در فیزیولوژی و تغذیه منطقی هستند ، مدرک کارشناسی ارشد را در زمینه تغذیه و رژیم های غذایی کسب کنند. مهارت های اصلی متخصص رژیم غذایی شامل حل مسئله ، انعطاف پذیری ، مهارت های گفتاری و سازمانی توسعه یافته است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

396

1

هند

308

2

چین

189

3

ژاپن

151

4

انگلستان

81

5

روسیه

76

6

ایران

69

7

پاکستان

67

8

ترکیه

67

9

مکزیک

54

10

 

دکترای تغذیه و رژیم غذایی

برنامه های دکترا در تغذیه و رژیم غذایی

1353

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5433 دلار 

متوسط ​​حقوق سالانه

دلار  65000


دکترای تغذیه و رژیم غذایی کیست؟

دکترای تغذیه و رژیم غذایی دکتری است که چگونگی استفاده از مهارت های خود را برای کمک به مردم و جوامع در انتخاب غذای مناسب مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند مهارت های موثر کار تیمی ، توانایی چند وظیفه ای و کار مستقل ، مهارت های مدیریت زمان ، مهارت در تحقیق در داده ها ، ارزیابی و گزارش دهی ، انگیزه شخصی و اشتیاق را داشته باشند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای تغذیه و رژیم غذایی چیست؟

وظایف دکترای تغذیه و رژیم غذایی شامل ایجاد ، ارائه و ارزیابی طیف وسیعی از اقدامات مبتنی بر مواد غذایی عملی برای تشویق تغییر سبک زندگی سالم ، حمایت از افراد ، جوامع و نیروی کار ، ایجاد تغییرات مثبت و عملی در انتخاب مواد غذایی و سلامت عمومی آنها ، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در زمینه هایی مانند آموزش / ارتقا سلامت ، تغییر رفتار و سبک زندگی ، مدیریت وزن و غذا خوردن برای عملکرد.

دکترای تغذیه و رژیم غذایی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترايان تغذيه و رژيم غذايي توسط آژانس هايي كه براي اهداف تغذيه ، دانشگاه ها ، شوراهاي تحقيقاتي ، باشگاه ها و مراكز بهداشتي و تناسب اندام و سازمان هاي مديريتي و لاغري فعاليت مي كنند ، استخدام مي شوند. مشاغل محبوب شامل افسر آموزش جامعه ، متخصص تغذیه ، رژیم درمانی ، متخصص ارتقا سلامت هستند.

چرا باید مدرک دکترای تغذیه و رژیم غذایی گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای با توجه به تقاضای دانشگاهیان در این صنعت ، دریافت مدرک دکترای تغذیه و رژیم های غذایی را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

190

1

هند

151

2

چین

78

3

روسیه

70

4

ژاپن

62

5

ایران

37

6

انگلستان

34

7

پاکستان

28

8

فیلیپین

27

9

اسپانیا

25

10


chat