پرشین اپلای

بوم شناسیلیسانس بوم شناسی

برنامه های کارشناسی در محیط زیست

1459

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

4424 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

56185 دلار

لیسانس محیط زیست کیست؟

یک کارشناسی محیط زیست در شناسایی ، مطالعه و به حداقل رساندن عوامل طبیعی و انسانی تأثیر منفی بر محیط زیست دارد. او هر پدیده منفی در طبیعت را بررسی می کند ، علت و روش های پیشگیری از آنها را مشخص می کند.

 وظایف کارشناسی محیط زیست چیست؟

کارشناسی محیط زیست وظایف زیر را انجام می دهد: توسعه سیاست زیست محیطی و نظارت بر انطباق آن ، جمع آوری اسناد زیست محیطی پشتیبانی از شرکت ، از جمله تعامل با مقامات ، از جمله حسابرسی ، از جمله تعامل با سازمان هایی که مجوزهای اولیه را صادر می کنند ، توافق بر روی اسناد پروژه ، سازمان کار در شرکت در شرایط اضطراری یا در صورت وقوع یک حادثه صنعتی ، مشاوره کارکنان شرکت در مورد مسائل زیست محیطی.

 کارشناسی محیط زیست کجا می تواند کار کند؟

موقعیت های شغلی یک بوم شناس شامل پروژه های حفاظت از طبیعت و کار با سازمان های ساختمانی ، همچنین بهداشت عمومی ، و ساختارهای شهرداری ، به همراه شرکت های بزرگ صنعتی است. علاوه بر این ، بوم شناسان موقعیت هایی را در سازمان های عمومی همراه با صندوق های حفاظت از طبیعت و ذخایر حیات وحش پیدا می کنند.

 چرا باید مدرک لیسانس محیط زیست را دریافت کنید؟

کارشناسان استخدام persianapply توصیه می کنند که مدرک کارشناسی محیط زیست را کسب کنند زیرا این حرفه درآمد و چشم انداز شغلی خوبی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

187

1

روسیه

177

2

چین

147

3

هند

91

4

اوکراین

71

5

مکزیک 

56

6

ژاپن

46

7

قزاقستان

36

8

فیلیپین

34

9

نیجریه

33

10

 

کارشناسی ارشد بوم شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در اکولوژی

989

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3623 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

56185 دلار

استاد بوم شناسی کیست؟

اکولوژی یک علم زمین است که روابط پیچیده را بررسی می کند. کارشناسی ارشد محیط زیست در شناسایی ، مطالعه و به حداقل رساندن عوامل طبیعی و انسانی تأثیرگذار است. دانش آموزان طبیعت را از نظر پدیده های منفی بررسی می کنند ، در حالی که علت و روش های آنها را برای پیشگیری از آنها تعیین می کنند.

 وظایف اساسی استاد بوم شناسی چیست؟

کار یک بوم شناس به ترتیب بر اساس قوانین زیست محیطی است. کارشناسی ارشد بوم شناسی همچنین از یک سیستم استاندارد و مقررات زیست محیطی استفاده می کند. فارغ التحصیلان از طریق مشاهده و مصاحبه ، با استفاده از ابزار در آزمایشگاه یا با توجه به واکنشهای موجود در طبیعت ، وضعیت آب ، زمین ، هوا ، گیاهان و حیوانات را مطالعه می کنند. با تشکر از این زمینه مطالعه ، اطلاعاتی در مورد تأثیر محیط طبیعی و محصولات غذایی بر سلامتی و رفاه مردم در اختیار جامعه قرار می گیرد.

استاد محیط زیست از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

یک استاد بوم شناسی می تواند کار خود را با موقعیت در سازمانی شروع کند که راه حل های فنی مشکلات زیست محیطی را جستجو و پیاده سازی می کند. به دانش آموختگان موقعیت های دستیار فنی پیشنهاد می شود. با این حال ، اگر بوم شناس تحقیقات علمی ، آموزش در دبیرستان ها یا تحقیقات علمی را انتخاب کند. بوم شناس در سازمان های عمومی ، صندوق های حفاظت از طبیعت و ذخایر مشغول به کار است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست بدست آورید؟

کارشناسان استخدام persianapply توصیه می کنند مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست را دریافت کنند زیرا این حرفه چشم انداز شغلی خوبی دارد و درآمد خوبی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

131

1

چین

96

2

ایالات متحده

75

3

هند

65

4

اوکراین

63

5

فرانسه  

32

6

انگلستان

29

7

مکزیک

28

8

قزاقستان           

26

9

ژاپن

22

10

 

دکترای فلسفه در بوم شناسی

برنامه های دکترا در بوم شناسی

375

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3732 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

56185 دلار

دکترای بوم شناسی چیست؟

دکتر فلسفه در بوم شناسی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های ادبیات است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. اکولوژی یک زیست زیستی است که برهمکنش موجودات ، گیاهان و محیطی که در آن زندگی می کنند ، اعم از زیست و غیر زنده بررسی می کند. این ساختار ، عملکرد و بهره وری سیستم های زیستی فوق فردی ، جمعیت ها و سیستم های مخلوط ، معروف به اکوسیستم را تجزیه و تحلیل می کند. همچنین با حفاظت از محیط زیست ، تنوع زیستی حیوانات و گیاهان ، تنوع ژنتیکی ، کشاورزی و تصفیه آب و همچنین نگرانی های مربوط به تغییر اقلیم سروکار دارد.

 وظایف دکترای بوم شناسی چیست؟

وظایف اصلی دکترای زیست محیطی: انجام تحقیق ، تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده و ارائه گزارش در مورد مسائل زیست محیطی. دکترا به طور معمول در یک منطقه اکولوژیکی مانند اکولوژی آبزی ، تنوع زیستی و طبقه بندی و زیست شناسی حفاظت تخصص دارند.

 دکترای بوم شناسی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

چشم انداز شغلی دکترای زیست محیطی شامل جانورشناس ، افسر محافظت ، زیست شناس مولکولی ، مدیر آزمایشگاه یا مشاور محیط زیست است.

 چرا باید دکترای بوم شناسی بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزش persianapply توصیه می کنند دکترای فلسفه در محیط زیست را بدست آورند زیرا این حرفه بسیار جالب و شرافتمندانه است. دکتری در آینده از فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار برخوردار است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

70

1

چین

42

2

ایالات متحده

36

3

هند

18

4

اوکراین 

16

5

ژاپن

11

6

کشور پرتغال

11

7

فرانسه

10

8

مکزیک

9

9

برزیل

7

10

 

chat