پرشین اپلای

اقتصاد و سیاست محیط زیست 

لیسانس اقتصاد و سیاست محیط زیست

برنامه های کارشناسی در اقتصاد و سیاست محیط زیست

3062

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7243 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

90000 دلار

مدرک لیسانس در اقتصاد و سیاست محیط زیست چیست؟

اقتصاد و سیاست محیط زیست به تأثیر تصمیمات اقتصادی و سیاسی در مدیریت منابع طبیعی و زیست محیطی مربوط می شود. برنامه کارشناسی در اقتصاد و سیاست محیط زیست دوره هایی را در زمینه اقتصاد اکولوژی ، اقتصاد خرد ، اقتصاد کلان ، سیاست محیط زیست و منابع طبیعی ، قانون و سیاست محیط زیست ، سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، روش های آماری ارائه می دهد.

 وظایف تحصیلات تکمیلی اقتصاد و سیاست محیط زیست چیست؟

فارغ التحصیلان اقتصاد و سیاست محیط زیست در زمینه تحقیق و توسعه سیاست های زیست محیطی و منابع طبیعی و همچنین مقررات ، جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های آماری ، با استفاده از مدل سازی ریاضی برای سیستم های اقتصادی و اقتصادی ، نوشتن مقاله و گزارش ، همراه با توسعه پایدار.

 بعد از اخذ مدرک اقتصاد و سیاست محیط زیست چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک اقتصاد و سیاست محیط زیست منجر به مشاغل زیست محیطی از جمله اقتصاددان محیط زیست ، تحلیلگر سیاست های اقتصادی محیط زیست ، مشاور محیط زیست ، اقتصاددان کشاورزی ، مدیر منابع می شود. فارغ التحصیلان اقتصاد محیط زیست در ارگان های دولتی ، مشاوره و آژانس های حفاظت از محیط زیست ، شرکت های کشاورزی ، موسسات کار می کنند.

 انگیزه تکمیل مدرک لیسانس در اقتصاد و سیاست محیط زیست چیست؟

persianapply توصیه می کند برای فارغ التحصیلانی که به پایداری محیط زیست و مطالعات اقتصادی علاقه مند هستند ، مدرک اقتصاد و سیاست محیط زیست را تکمیل کنید. با نشستن در یک برنامه مطالعاتی اقتصاد و سیاست محیطی ، دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی ، حل مسئله ، کامپیوتر و ریاضیات را افزایش می دهند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

864

1

چین

439

2

هند

192

3

مکزیک

90

4

روسیه

76

5

انگلستان

76

6

ژاپن

75

7

کانادا

71

8

فرانسه

56

9

فیلیپین

47

10

 

کارشناس ارشد اقتصاد و سیاست محیط زیست

برنامه های کارشناسی ارشد در اقتصاد و سیاست محیط زیست

1694

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4999 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

90000 دلار

چه کسی استاد اقتصاد و سیاست محیط زیست است؟

کارشناسی ارشد اقتصاد محیطی و دارنده سیاست ، دانشجویی است که اقتصاد را در زمینه اقتصاد و سیستم های زمین مطالعه کرده است. تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند اعتماد به نفس ، انگیزه ، ارتباط کتبی و گفتاری و مهارت های مدیریتی و سازمانی را داشته باشد.

 وظایف اصلی یک استاد اقتصاد و سیاست محیط زیست چیست؟

کارشناسی ارشد اقتصاد و سیاست محیط زیست وظایف مختلفی دارد که شامل مشارکت در سیاست های اقتصادی مربوط به مسائل زیست محیطی است. فارغ التحصیلان با محاسبه ارزش کالاهای زیست محیطی و سرمایه ، مشارکت در کمیته های توسعه زمین و منابع ، اثرات قوانین زیست محیطی را بر اقتصاد تخمین می زنند.

 یک استاد اقتصاد و سیاست محیطی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

کارشناسان ارشد اقتصاد و سیاست محیطی معمولاً توسط دولتها ، موسسات تحقیقاتی ، سازمانهای غیر انتفاعی ، شرکتهای مشاور اقتصادی و مدیریت استخدام می شوند. مشهورترین مشاغل تحصیلات تکمیلی تحلیلگر سیاست محیط زیست ، اقتصاددان محیط زیست ، حسابرس انرژی ، حفاظت از محیط زیست ، منابع طبیعی و اقتصاددان اکولوژی است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد و سیاست محیط زیست دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، اخذ استادان اقتصاد و سیاست محیط زیست را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

226

1

چین

220

2

هند

143

3

مکزیک 

66

4

ژاپن

59

5

فرانسه

58

6

انگلستان

55

7

روسیه

54

8

آلمان

38

9

ایران

31

10

 

دکترای اقتصاد و سیاست محیط زیست

برنامه های دکترا در اقتصاد و سیاست محیط زیست

626

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5239 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

90000 دلار

دکترای اقتصاد و سیاست محیط زیست کیست؟

دکترای اقتصاد محیط زیست و دارنده سیاست دانش آموزی است که اقتصاد را در زمینه اقتصاد و سیستم های زمین مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دوره دکترا باید توانایی هایی مانند اعتماد به نفس ، انگیزه ، ارتباط کتبی و گفتاری و مهارت های مدیریتی و سازمانی را داشته باشند و بتوانند از دانش خود برای درک تأثیرات اقتصاد بر محیط استفاده کنند.

 وظایف اصلی دکترای اقتصاد و سیاست محیط زیست چیست؟

دکترای اقتصاد و سیاست محیط زیست وظایف مختلفی را شامل می شود که شامل مشارکت در سیاست های اقتصادی مربوط به مسائل زیست محیطی و تجزیه و تحلیل روندها و چرخه های زیست محیطی و اقتصادی است. فارغ التحصیلان با محاسبه ارزش کالاهای زیست محیطی و سرمایه ، شرکت در کمیته های توسعه زمین و منابع ، اثرات قانون محیط زیست را بر اقتصاد تخمین می زنند.

 دکترای اقتصاد و سیاست محیط زیست از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا در اقتصاد و سیاست محیطی توسط دولت ها ، موسسات تحقیقاتی ، سازمان های غیر انتفاعی ، شرکت های مشاور اقتصادی و مدیریت استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی یک تحلیلگر سیاست محیط زیست ، یک اقتصاددان محیط زیست ، حسابرس انرژی ، حفاظت از محیط زیست ، منابع طبیعی و اقتصاددان اکولوژیک و بانکدار سرمایه گذاری هستند.

 چرا باید مدرک دکترای اقتصاد و سیاست محیط زیست را بدست آورد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، اخذ استادان اقتصاد و سیاست محیط زیست را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

92

1

ایالات متحده

75

2

هند

51

3

ژاپن

25

4

روسیه

23

5

مکزیک 

20

6

فرانسه

19

7

انگلستان

16

8

ایتالیا

15

9

برزیل

14

10

 

chat