پرشین اپلای

مطالعات زبان 

لیسانس مطالعات زبان

برنامه های کارشناسی در مطالعات زبان

5091

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5626 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

71473 دلار

 مدرک کارشناسی در مطالعات زبان چیست؟

هدف از کارشناسی در مطالعات زبان آماده سازی متخصصان برای تحقیقات زبانی و ترجمه کاربردی است. این برنامه درسی شامل دوره های تمدن ، آوایی ، ادبیات و فرهنگ ، تاریخ ، ترجمه ، تحلیل متن ، هنرهای قومی ، فلسفه است.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در مطالعات زبان چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل در مطالعات زبان ممکن است شامل انجام تحقیقات زبانی ، ترجمه متون و مقالات ، پیروی از شرکای بین المللی و ارائه همزمان تفسیر ، مصاحبه با خارجی ها و تهیه گزارش و آموزش دانشجویان باشد.

 پس از اتمام دوره کارشناسی در مطالعات زبان ، مشاغل موجود کدامند؟

مدرک زبان منجر به مشاغل زبانشناسی از جمله موقعیت هایی مانند دانشمند ، معلم زبان ، مترجم ، مددکار بین المللی ، مدیر روابط عمومی یا ویراستار می شود. فارغ التحصیلان مطالعات زبان برای مشاغل بین المللی ، دانشگاه ها و موسسات ، شرکت های هواپیمایی ، خدمات مهمان نوازی ، بخش های روابط عمومی و دوره های زبان کار می کنند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در مطالعات زبان چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی persianapply برای تکمیل مدرک زبان توصیه می کنند که تحصیلات تکمیلی در این زمینه در سراسر جهان مورد تقاضا است. مدرک لیسانس در مطالعات زبان می تواند شروع کارشناسی ارشد در تجارت ، روابط عمومی ، ارتباطات و غیره باشد. یک شغل در مطالعات زبان فراهم می کند یک محیط کار زنده و تمرین بسیاری از زبان های خارجی است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1138

1

چین

851

2

هند

610

3

روسیه

243

4

ژاپن

138

5

انگلستان

103

6

لهستان

92

7

اوکراین

92

8

کره جنوبی

86

9

ایران

79

10

 

کارشناسی ارشد در مطالعات زبان

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات زبان

2681

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4162 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه[DR1] 

71473 دلار

 

چه کسی استاد در مطالعات زبان است؟

استاد در مطالعات زبان دانش آموزی است که حداقل در یک زبان خارجی مهارت داشته و ماهیت زبان را درک کند. تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در رشته مطالعات زبان معمولاً کار یا تحصیل را در کشوری که به زبان مقصد صحبت می شود انجام می دهد.

 وظایف اصلی استاد در مطالعات زبان چیست؟

یک استاد در مطالعات زبان وظایف مختلفی را انجام می دهد ، مانند ترجمه و تفسیر متون خارجی ، تدریس ، نوشتن متن اصلی برای مجلات ، روزنامه ها ، فیلمنامه ها ، وب سایت ها و نقد ، تجزیه و تحلیل منابع نوشتاری و دیداری.

 یک استاد کارشناسی مطالعات زبان از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

کارشناسی ارشد در مطالعات زبان موقعیت ها را در سازمان ها و شرکت های مختلف مانند سازمان های سیاسی بین المللی ، سفارتخانه ها ، دولت ها ، برنامه های دانشجویی بین المللی ، مدارس ، خطوط هوایی و بسیاری دیگر پیدا می کند. موقعیت های شغلی شامل یک مترجم ، مترجم و روزنامه نگار پخش ، انگلیسی به عنوان یک معلم زبان خارجی و دبیرستان ، معلم خصوصی ، خدمات دیپلماتیک و توسعه بین المللی ، مدیر فروش و مدیر تور است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات زبان دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply برای به دست آوردن و توسعه مهارت های مناسب برای مشاغل مختلف ، اخذ مدرک در مطالعات زبان را توصیه می کنند. همچنین بسیاری از متخصصان دارای مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات زبان قادر به سفر به خارج از کشور برای تحصیل و کار هستند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

391

1

ایالات متحده

336

2

چین

332

3

روسیه

179

4

ژاپن

80

5

اوکراین

79

6

ایران

70

7

انگلستان           

64

8

پاکستان

63

9

لهستان

56

10

 

دکترای فلسفه در مطالعات زبان

برنامه های دکترا در مطالعات زبان

1012

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3966دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

71473 دلار

 دکترای مطالعات زبان کیست؟

دکتر فلسفه در مطالعات زبان یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های زبان است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. مطالعات زبان دانش آموزان را برای ساختن درک عمیق از یک فرهنگ مبتنی بر زبان و ادبیات فردی آن با استفاده از فرم بیان و نوشتاری بیان آماده می کند. کسب دانش عمیق یک زبان خارجی به دانش آموزان کمک می کند تا تنوع فرهنگی را درک کرده و به آنها اهمیت دهند ، به ایجاد ارتباط بین جوامع کمک می کند و جهان را به مکانی کوچکتر و بازتر برای زندگی تبدیل می کند.

 وظایف دکترای مطالعات زبان چیست؟

وظایف اصلی دکترای مطالعات زبان: داشتن مهارت استدلال تحلیلی ، تفکر انتقادی و استدلال. داشتن مهارتهای کلامی و برخورداری خوب از زبان شفاهی و نوشتاری ، توانایی درک و تجزیه و تحلیل تفاوتهای ظریف در فرم گفتاری و نوشتاری.

 دکترای مطالعات زبان از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

گزینه های شغلی معمول برای یک فارغ التحصیل با مدرک دکترا در زبان ، استاد زبان در یک دانشگاه یا کالج است. دکترا همچنین به عنوان مترجم ، روزنامه نگار ، مترجم ، پژوهشگر زبان یا معلم در دبستان شغل خود را دنبال می کند.

 چرا باید دکترای مطالعات زبان را اخذ کنید؟

کارشناسان شرکت آموزشی persianapply برای دریافت مدرک دکترای فلسفه در زبان توصیه می کنند ، زیرا این حرفه بسیار جالب است ، دکترا می تواند مشاغل مختلفی را در صنایع مختلف انتخاب کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

136

1

هند

116

2

چین

97

3

ایالات متحده

86

4

ژاپن

29

5

پاکستان 

29

6

فرانسه

28

7

ایران

27

8

لهستان

24

9

انگلستان           

24

10

 chat