پرشین اپلای

بیوشیمیلیسانس بیوشیمی

برنامه های لیسانس در بیوشیمی

1367 برنامه

سالهای تحصیل

3-4 سال

متوسط شهریه

6687 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

121970  دلار

 

مدرک کارشناسی بیوشیمی چیست؟

بیوشیمی علمی است که فرآیندهای شیمیایی موجودات زنده ، سلولها یا بافتهای آنها را بررسی می کند. یک مدرک لیسانس در بیوشیمی دوره های نظری و عملی در شیمی تحلیلی و آلی ، همراه با زیست شناسی ، ژنتیک و سم شناسی را ارائه می دهد.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در رشته بیوشیمی چیست؟

فارغ التحصیلان بیوشیمی فرآیندهای رخ داده در سلول ها و بافت ها را مطالعه می کنند. وظایف متخصصان بیوشیمی شامل جدا کردن و تجزیه و تحلیل نمونه های بیولوژیکی ، ایجاد آزمایش برای تشخیص بیماری ها ، اطمینان از کنترل کیفیت مواد غذایی و دارویی و همچنین مطالعه فرایندهای ایمونوشیمیایی است.

بعد از اتمام دوره لیسانس بیوشیمی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در بیوشیمی امکان اشتغال به عنوان بیوشیمیست بالینی ، شیمی دان تحلیلی ، دانشمند قانونی ، همچنین یک سم شناس و یک بیوتکنولوژی را فراهم می کند. محل کار شامل شرکت های دارویی ، بیوتکنولوژی ، تولید مواد غذایی ، همراه با بیمارستان ها ، آزمایشگاه های پزشکی و پزشکی قانونی ، مراکز تحقیقاتی است.

دلایل اخذ مدرک لیسانس بیوشیمی چیست؟

 persianapply.ir تکمیل مدرک لیسانس در بیوشیمی را توصیه می کند ، زیرا این مطالعه فرصتی را برای تحقق مهارت های تحلیلی و حل مسئله فراهم می کند. موقعیت به عنوان بیوشیمی یک محیط کار پایدار را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

302

1

هند

122

2

چین

108

3

انگلستان

68

4

ژاپن

40

5

کانادا

34

6

مکزیک

28

7

روسیه

27

8

پاکستان

25

9

اسپانیا

24

10


کارشناسی ارشد بیوشیمی

برنامه های کارشناسی ارشد در بیوشیمی

1004

سالهای تحصیل

1-2

متوسط شهریه

6319  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 121970 دلار

 

استاد بیوشیمی کیست؟

بیوشیمی چیست؟ بیوشیمی دو علم را با هم ترکیب می کند: شیمی و زیست شناسی. یک استاد بیوشیمی در مطالعه مواد و واکنش های شیمیایی که در یک سلول زنده رخ می دهد ، مشغول است. دانشمندان بیوشیمی از روش های سانتریفیوژ ، کروماتوگرافی ، زیست شناسی سلولی و مولکولی ، الکتروفورز ، میکروسکوپ الکترونی و تجزیه و تحلیل پراش اشعه X استفاده می کنند.

وظایف اساسی کارشناسی ارشد بیوشیمی چیست؟

وظایف اساسی کارشناسی ارشد بیوشیمی چیست؟ وظایف اصلی یک بیوشیمی انجام تحقیقات علمی و ثبت تجزیه و تحلیل نتایج است. بیوشیمی به دانش میکروبیولوژی ، گیاه شناسی و فیزیولوژی گیاهان ، شیمی پزشکی و فیزیولوژیک نیاز دارد. فارغ التحصیلان رشته بیوشیمی مشغول تحقیق در مورد زیست شناسی نظری و کاربردی ، پزشکی هستند. نتایج کار بیوشیمیان در زمینه زیست شناسی فنی ، صنعتی ، شیمی و ژنتیک مهم است.

استاد بیوشیمی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

کار بیوشیمی در موسسات آموزشی ، مراکز پزشکی ، شرکتهای تولید بیولوژیک ، کشاورزی و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. فعالیت بیوشیمیان در درجه اول یک کار آزمایشگاهی است. با این حال ، بیوشیمی دان مدرن با میکروسکوپ ، لوله های آزمایش و معرف و همچنین دستگاه های مختلف فنی سروکار دارد. بیوشیمی ها در صنایع غذایی ، کشاورزی ، پزشکی و دارویی تقاضا می شوند.

چرا باید فوق لیسانس بیوشیمی بگیرید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی پرشین اپلای دریافت مدرک بیوشیمی را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه چشم انداز شغلی و درآمد خوبی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

167

1

هند

93

2

چین

81

3

انگلستان

49

4

ژاپن

33

5

آلمان

27

6

اسپانیا

27

7

روسیه

24

8

فرانسه

20

9

مکزیک

20

10

 

دکترای بیوشیمی

برنامه های دکترا در بیوشیمی

451

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6767  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 121970 دلار

 

دکترای بیوشیمی چه کسی است؟

دکترای بیوشیمی دکتری است که مشتاقانه درک عمیقی از موضوعاتی مانند بیوفیزیک ، زیست شناسی محاسباتی ، زیست شناسی مولکولی ، زیست شناسی ساختاری ، زیست شناسی کروموزوم ، کشف دارو و همچنین درک همه سیستم ها و حرکات سلول زنده را دارد. مدارک دکترا برای فارغ التحصیلان فرصتی را برای انجام یک اکتشاف مستقل در مطالعات مختلف فراهم می کند. طول دوره معمولی دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای بیوشیمی چیست؟

دارندگان دکترا آزمایش های آزمایشگاهی مربوط به تست محصول را انجام می دهند ، آنها نتایج آزمایش را بررسی و منتشر می کنند ، در آژانس همکاری می کنند و به طور موثر کار می کنند و همچنین مقالاتی را در بیوشیمی منتشر می کنند. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید بتوانند مطالعه انتخابی خود را توسعه دهند و از ویژگی های رهبری برخوردار باشند.

دکترای بیوشیمی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

اکثر دارندگان دکترا در آزمایشگاه های تحقیقاتی و بالینی ، موسسات پزشکی ، آکادمی های تحقیقاتی دولتی و خصوصی مشغول هستند. دکترا توسط تجارت ، بیوتکنولوژی و داروسازی ، مراکز پزشکی خصوصی ، HEI و دانشکده های پزشکی استخدام می شوند.

چرا باید مدرک دکترای بیوشیمی بگیریم؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک دکتری را توصیه می کنند زیرا این مدرک مبتنی بر پایان نامه طیف وسیعی از مشاغل بسیار ماهر و چشم اندازهای شغلی را ایجاد می کند. علاوه بر این ، شرکتهای بین المللی حقوق دکترا را با حقوق رقابتی ارائه می دهند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

83

1

چین

41

2

هند

30

3

روسیه

16

4

انگلستان

16

5

ژاپن

13

6

اسپانیا

13

7

ایتالیا

11

8

مکزیک

11

9

ایران

10

10


chat